| kategoria: aktualności | tagi: .

Zastanawiałeś się kiedyś nad wymarzonym eventem, który angażuje wszystkich gości i sprawia, że uczestnicy wracają do tego wydarzenia w dyskusjach? Zastanawiałeś się co zrobić i jakie atrakcje zapewnić, aby wszyscy goście bawili się doskonale i czuli niedosyt po zakończeniu imprezy?

Wymyślenie scenariuszy imprez, które angażują gości i pobudzają do reakcji uczestników, to nie lada zadanie. Czasami brakuje pomysłów, ponieważ grupa „widziała już wszystko”… Z tego właśnie powodu powstał Imprezowy Support. Zajmujemy się organizacją eventów takich jak pikniki, wyjazdy integracyjne czy imprezy wieczorne zapewniając niebanalną dekorację czy oprawę artystyczną. Wspieramy również organizatorów wydarzeń poprzez zapewnienie nowoczesnych i niebanalnych atrakcji, które są interaktywne i wciągające. To one sprawiają, że uczestnicy chętnie biorą udział w danym wydarzeniu. I co bardzo istotne – bawią przy tym doskonale!

Najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak VR i AR wykorzystywane są coraz częściej do tego, aby zwiększyć doznania marki z jego odbiorcą. Takie atrakcje potęgują również wrażenia podczas eventów, wzbudzają ciekawość i zaangażowanie.

Dlatego to właśnie tutaj, na naszym blogu, skupimy się na przedstawianiu możliwości najnowszych technologii. Zaprezentujemy najlepsze, naszym zdaniem, rozwiązania VR oraz naszego najnowszego sprzętu – HOLOLENS. Zaprezentujemy ciekawe atrakcje oraz warsztaty dla dzieci. Przedstawimy szereg zabaw lubianych najbardziej przez najmłodszych uczestników eventów. Opowiemy o tym, jak powstają nasze dekoracje tematyczne i w jaki sposób najlepiej je wykorzystać, aby nie tylko były uzupełnieniem eventu, ale również jej integralną częścią. Podzielimy się również tym, z czym zdarza nam się mierzyć podczas pracy jako organizatora eventów oraz atrakcji eventowych.

Jeśli tak jak my jesteście fanami nowoczesnych technologii i event marketingu – to miejsce dla Was! Postaramy się na bieżąco komentować najnowsze nowinki technologiczne.

Być może zastanawiacie się nad organizacją eventu dla swoich pracowników –  tutaj dowiecie się o najnowszych trendach i możliwościach, które angażują pracowników oraz sprawiają, że event zapadnie na długo w ich pamięci. Podpowiemy również jak jeszcze lepiej dotrzeć do klienta proponując mu nowoczesne i interaktywne atrakcje podczas eventu.

A może trafiliście tutaj przez przypadek? Również serdecznie Was witamy i zapraszamy w podróż do fascynującego świata nowoczesnych technologii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *