Wirtualna rzeczywistość (virtual reality) to obraz rzeczywistości tworzony przy wykorzystaniu najnowszej technologii informatycznej. Polega na kreowaniu wirtualnego świata, przedmiotów oraz zdarzeń. Wirtualna rzeczywistość opiera się zarówno na elementach świata fikcyjnego, tworzonego przez odpowiednie aplikacje, jak i rzeczywistego, dzięki filmom rejestrowanym w 360 stopniach.

ZUPEŁNIE INNY ŚWIAT

Uczestnik zakładając specjalne okulary przenosi się do zupełnie innego świata, odcinając od bodźców zewnętrznych. Może rozglądać się w nim w naturalny sposób, ruszając głową oraz całym ciałem. Sprzęt reaguje na działania użytkownika w czasie rzeczywistym, gwarantując przy tym naturalne i realne doznania.

Wirtualna rzeczywistość

Dzięki nam, podróż do najodleglejszego zakątka na świecie, spotkanie oko w oko z dinozaurem, czy szalona jazda na rollercoasterze jest możliwa! Podczas naszych eventów uczestnik nie tylko zwiedza i ogląda wirtualny świat, ale również wchodzi bezpośrednio w interakcje z jego elementami!

Wirtualna rzeczywistość

KONTROLERY RUCHU

Kontrolery ruchu umożliwiają realistyczne i intuicyjne manipulowanie przedmiotami, ponieważ stają się naszymi rękoma i dzięki nim możliwe jest chwytanie, podnoszenie, łapanie, rzucanie przedmiotów. To sprawia, że zabawa w wirtualnym świecie jest jeszcze bardziej realna i fascynująca!

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE ZESTAWY OCULUS CV1, KTÓRE SĄ JEDNYM Z NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH I NAJLEPSZYCH GOGLI DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI.

Nasze stanowiska budujemy w taki sposób, aby poza aspektem technologicznym, robiły również wrażenie wizualne na uczestnikach. Dbamy o to, aby stanowiska wyglądały estetycznie, precyzyjnie dobieramy i kompletujemy sprzęt, aby był on spójny wizerunkowo.

Posiadamy dziesiątki gier i aplikacji, które dopasowujemy do tematu imprezy i charakteru spotkania. Strzelaj do atakujących robotów, chwytaj piłkę i rzucaj do celu, steruj pojazdem, wspinaj się na Mount Everest i poznawaj niekończące się możliwości wirtualnej rzeczywistości!

Na stanowisko VR składa się:

  • wysokiej klasy sprzęt komputerowy,
  • telewizor 42’ na stojaku,
  • trybunka/roll up,
  • bordery wygradzające stanowisko,
  • zestaw Oculus CV1,
  • fotel (w zależności od aplikacji),
  • namiot na imprezy plenerowe.

Zmieniamy wydarzenie w doświadczenie! Przenieś się do wirtualnego świata i zafascynuj się nim tak mocno jak my!

Wirtualna rzeczywistość