CZYM SĄ DŁUGOPISY 3D?

Na naszym stanowisku z tworzeniem rzeźb 3D, wszystkie pomysły przybierają materialną formę jak w bajce o zaczarowanym ołówku!

Specjalna technologia oparta na drukarce 3D pozwala rysować w trójwymiarze i tworzyć przestrzenne, kolorowe rzeźby. Na naszym stanowisku uczestnicy odkrywają w sobie nowe pokłady kreatywności, rozwijają zmysł wyobraźni przestrzennej i doskonale się bawią tworząc własne rzeźby w technologii 3D, ozdoby, zawieszki, bransoletki – wszystko to, co tylko przyjdzie im na myśl!

Sprawdź, co mały uczestnik pikniku, urodzin, dnia dziecka czy zabawy mikołajkowej jest w stanie wyczarować za pomocą tego długopisu!

BEZPIECZNE
I EKOLOGICZNE

Korzystamy ze specjalnie zaprojektowanych długopisów 3D, z których materiał wydobywający się jest ciepły, ale nie gorący. Po wysunięciu się wkładu dziecko może bezpiecznie i dowolnie kształtować go również rękami. EKO-wkłady zostały wykonane z nietoksycznych, wolnych od BPA i całkowicie biodegradowalnych materiałów. Szeroki wybór kolorów oraz nieograniczony dostęp do wkładów pozwala na twórcze działania uczestników.

Przygotowane szablony pomagają stworzyć wybraną
przez siebie rzecz, którą dziecko zabiera ze sobą do domu.