Realizacja - Hololens

Hololens – NOWOŚĆ na eventach! W tych okularach mieści się komputer holograficzny o niezliczonych możliwościach! Podczas dwóch eventów dla naszego klienta pokazywaliśmy gościom możliwości tego sprzętu. Uczestnicy przenieśli się do rozszerzonej rzeczywistości – do fascynującego świata hologramów! Byli zachwyceni i pytali: czy to dzieje się naprawdę? 🙂 Każdy chętny mógł spotkać na swojej drodze Smerfy i poznać Wioskę Smerfów oraz pobawić się w strzelanie do robotów, które wychodziły ze ścian salki konferencyjnej naszego klienta! Zabawa była przednia, a uczestnicy zachwyceni nowymi technologiami!

Realizacja - dekoracja japońska

Realizacja we Wrocławiu. Nasza dekoracja uświetniła imprezę firmową w stylu japońskim. Brama torii pięknie prezentowała się przy wejściu na główną salę witając uczestników, a monumentalne laleczki kokeshi zagościły na scenie oddając klimat fascynującej japońskiej kultury i sztuki.

Realizacja - VR na imprezie zamkniętej

Impreza w Sobótce niedaleko Wrocławia – tam, gdzie króluje znana wszystkim Ślęża. Aplikacje w stylu górska wspinaczka oraz lot w kombinezonie typu wingsuit z góry cieszył się tego wieczora ogromną popularnością. Oczywiście zabawa nie powstałaby bez sprzętu Oculus CV1 do wirtualnej rzeczywistości, dzięki któremu uczestnik w pełni angażując zmysły może przenieść się do wirtualnego świata ciesząc się nowymi doświadczeniami!

Realizacja - rzeźby 3D

Tworzenie rzeźb długopisami 3D to niesamowita frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych :). Na naszych stanowiskach każdy może rozwijać swoje zdolności manualne i odkrywać swoje nowe talenty. Zabawa długopisami pozwala na stworzenie przestrzennych rzeźb w dowolnej wielkości i kolorze. Filament, którego używamy, jest biodegradowalny, wydobywając się z długopisów jest ciepły, a nie gorący, więc gwarantujemy bezpieczną zabawę dla każdego uczestnika.

Realizacja - VR na imprezie zamkniętej

Impreza firmowa, gdzie bawiliśmy uczestników we Wrocławiu i Poznaniu. Strefa VR z ciekawymi aplikacjami pozwalają uczestnikom spróbować sił w strzelaniu, wspinaczce czy poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy dzięki symularom jazdy VR.

Realizacja - fotobudka podczas bankietu

Znana i lubiana na każdej imprezie. Fotobudka, dzięki której uczestnicy mają miłą i trwałą pamiątkę ze spotkania. Nasza fotobudka nie boi się długich kolejek i pracuje bez przerwy drukując zdjęcia jedno po drugim! Ogromna ilość gadżetów pozwala na wesołą zabawę. To frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Realizacja - VR na piknikach

Realizacje piknikowe to duża dawka pozytywnych emocji dla małych i dużych. Wrocław, Poznań, Kraków – gościmy w wielu miejscach po to, by dostarczać niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy podczas firmowych pikników rodzinnych. Nasze stanowiska cieszą się niezmienną popularnością i zainteresowaniem. Integrujemy i bawimy. Pokazujemy nowe możliwości. Zapraszamy do podróży do wirtualnego świata!