Realizacje - impreza wieczorna

Spotkania ze współpracownikami podczas imprez wieczornych zawsze sprzyjają długim rozmowom i dobrej zabawie. Eleganckie wnętrze, klimatyczne oświetlenie, odpowiednio dobrana muzyka, smaczny catering oraz wiele atrakcji sprawiają, że czas płynie błyskawicznie! Tak też było podczas imprezy firmowej organizowanej we wrocławskim klubie dla naszego klienta.

Realizacje - gra terenowa

Spotykamy się w określonym miejscu, gdzie dzielimy uczestników na mniejsze grupy, tłumaczymy zadania i przekazujemy potrzebny sprzęt. I w tym momencie już wszystko jest w rękach uczestników… Podczas tej niecodziennej integracji nasi uczestnicy mieli okazję spędzić miło czas przepełniony wieloma zwrotami akcji i śmiesznymi sytuacjami. Współpraca, umiejętności komunikacyjne, manualne, a nawet przełamywanie własnych lęków i barier były bardzo pomocne w zmaganiach o pierwsze miejsce!

Realizacje - spotkanie firmowe

Mimo, że coraz ciemniej za oknem – naszym uczestnikom spotkania firmowego to nie przeszkadzało :). Przygotowana strefa chill out sprzyjała rozmowom i zabawie w grę mega jenga. Dwa stanowiska VR z wieloma aplikacjami pozwoliły przenieść się na moment do wirtualnego świata. Tych, których rozpierała energia, dawali jej upust na dmuchanym ringu bokserskim. Smaczny catering w ogrzewanej sali był dopełnieniem. Wspólnej zabawie i integracji nie było końca!

realizacje - gra terenowa

Jeśli poszukujecie pomysłu jak zintegrować zespół w godzinę – nasze gry terenowe są tego doskonałym przykładem! Wystarczy tylko podzielić losowo uczestników na mniejsze grupy, krótko opowiedzieć o zasadach i wręczyć odpowiednie mapki… Czas start! Której drużynie uda się wykonać wszystkie zadania w terenie i zdobyć jak największą liczbę punktów?

Nasze gry terenowe realizujemy w ustalonym miejscu z określoną liczbą stanowisk. Pomysłów mamy bez liku, więc mogą być to tematyczne spotkania na terenie zielonym, gra w firmie, wieczorna gra Halloween, czy ciekawa forma zwiedzania miasta 🙂

Realizacje - piknik firmowy

Piknik firmowy w rodzinnej atmosferze. Spotkania dzieci z Panią Zabawialską, która w swoim kolorowym kufrze skrywa mnóstwo ciekawych teatralnych postaci i niespodzianek. Możliwość wykazania się sprytem i szybkością na urządzeniach dmuchanych. Wygibasy na dmuchanych zabawkach dla dzieci. Radosna, przyjazna atmosfera. Odpoczynek na świeżym powietrzu. Spotkanie ze współpracownikami i możliwość swobodnej rozmowy i wspólnej zabawy. Smaczny catering. Widowiskowe konkursy z nagrodami. Mnóstwo radości i śmiechu. Tak w kilku zdaniach możemy opisać naszą wrześniową, piknikową realizację! 🙂

Realizacje - warsztaty DIY: las w szkle

Nic tak nie relaksuje i uspokaja jak kontakt z naturą. Z dnia na dzień przybywa miłośników roślin domowych, a warsztaty tworzenia lasu w szkle są coraz bardziej popularną atrakcją. Mieliśmy przyjemność zorganizować tego typu warsztat DIY dla pracowników wrocławskiej firmy. Fantastyczna energia, radość zamknięcia w szkle kawałka własnego lasu i ogromna satysfakcja ze stworzenia własnego dzieła, które można zabrać ze sobą do domu – gwarantowana!

Realizacje - spotkanie firmowe

W słoneczny, wrześniowy piątek mieliśmy przyjemność organizować kameralne spotkanie firmowe w otoczeniu zieleni, w malowniczo położonej restauracji tuż u podnóża Ślęży. Smaczny grillowy catering, muzyka w tle oraz atrakcje dodatkowe dla uczestników, takie jak wirtualna rzeczywistość, strefa chill out z wygodnymi leżakami, gry i zabawy, a wieczorem ognisko – to nasza recepta na owocną integrację!

Realizacje - hologramy smerfów na balu dla dzieci

Małych, niebieskich stworzonek, kota Klakiera i złego czarodzieja Gargamela nie trzeba nikomu przedstawiać! A bal karnawałowy w ich towarzystwie to niezła gradka dla każdego dziecka! Dzięki okularom Hololens każdy uczestnik mógł przenieść się do Wioski Smerfów, gdzie jego zadaniem było nawigowaniem Smerfem i zebranie kilku ważnych map na polecenie Papa Smerfa. Na końcu zabawy czekało jeszcze jedno wyzwanie – Smerf musiał zmierzyć się z czarodziejem Gargamelem…ale nie będziemy zdradzać wszystkiego. Możemy jedynie powiedzieć, że dzięki naszej atrakcji zabawa była smerfastyczna! 🙂

Realizacje - VR i AR na imprezie zamkniętej

Niedawno gościliśmy na imprezie, gdzie prezentowaliśmy rozszerzoną oraz wirtualną rzeczywistość. W tej imprezie firmowej uczestniczyli głównie panowie, więc symulator jazdy, nasze dobrane gry VR oraz zabawa z hologramami robotów dzięki hololens było strzałem w dziesiątkę!

Realizacje - Długopisy 3D na imprezie wieczornej

Karnawał w pełni! Cieszymy się, że mogliśmy pojawić się niedawno na imprezie wieczornej w stylu lat 80. z naszymi atrakcjami. Długopisy 3D spisały się doskonale i jak zawsze cieszyły się dużym powodzeniem zarówno wśród pań, jak i panów. Uczestnicy mogli wykonać samodzielnie broszki, kolczyki czy kolorowe pierścionki nawiązujące do mody z lat 80. Największą popularnością cieszyły się jednak okulary, które doskonale odnajdywały się na wspólnych zdjęciach oraz podczas tańców na parkiecie!

Realizacje - świąteczne atrakcje

Święta to czas radości. My dzieliliśmy się nią podczas zabaw mikołajkowych dla dzieci. Mali uczestnicy mogli przenieść się do śnieżnej krainy dzięki goglom do wirtualnej rzeczywistości: rzucać się śnieżkami, jeździć na nartach czy uprawiać górską, zimową wspinaczkę. Tym razem wybraliśmy nie tylko Oculus Rift, ale również sprzęt Samsung Gear, który działa bez okablowania i komputera. Dzieci za pomocą touchpada mogły bawić się w rzucanie śnieżkami do celu. Inni mogli samodzielnie przygotować świąteczne ozdoby choinkowe dzięki naszym, coraz bardziej popularnym długopisom 3D. Wspaniałe choinki, bombki czy gwiazdki mieniły się kolorami i wywoływały okrzyki zachwytu i radości. My otrzymaliśmy za to wiele miłych słów i uśmiechów, wiec możemy zaliczyć te imprezy do kolejnych, jak najbardziej udanych realizacji!

Realizacje - atrakcje podczas imprezy wieczornej

Kurz opadł po piknikach wrześniowych, więc przenieśliśmy się z naszymi atrakcjami na firmowe imprezy wieczorne. Mieliśmy przyjemność pojawić się w Poznaniu z naszymi atrakcjami. Oprócz lubianej wirtualnej rzeczywistości, którą prezentowaliśmy na trzech stanowiskach, przedstawialiśmy również uczestnikom naszą nowość – Hololens z rozszerzoną rzeczywistością. Goście mogli poznać najnowszą technologię w postaci hologramów i wchodzić z nimi w interakcję. Dużym powodzeniem cieszyło się również stanowisko z Długopisami 3D, gdzie uczestnicy tworzyli własnoręcznie na pamiątkę biżuterię w postaci pierścionków, broszek, breloków. Stanowiska były jak zawsze bardzo popularne i przynosiły sporo radości, co z kolei sprawiało ogromną radość nam! 🙂

Realizacje - VR w sezonie letnim

Wirtualna rzeczywistość niezmiennie cieszy się powodzeniem na imprezach plenerowych. To wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i pozytywna dawka energii! W tym sezonie wielokrotnie zabieraliśmy w wirtualną podróż uczestników firmowych pikników rodzinnych, jak i imprez otwartych. Gościliśmy na Dniach Miast, Dożynkach imprezach zamkniętych oraz Festiwalach Kolorów. Wesoło, kolorowo, słonecznie i magicznie – to hasła, które towarzyszyły nam podczas tych eventów!

Realizacja - Hololens

Hololens – NOWOŚĆ na eventach! W tych okularach mieści się komputer holograficzny o niezliczonych możliwościach! Podczas dwóch eventów dla naszego klienta pokazywaliśmy gościom możliwości tego sprzętu. Uczestnicy przenieśli się do rozszerzonej rzeczywistości – do fascynującego świata hologramów! Byli zachwyceni i pytali: czy to dzieje się naprawdę? 🙂 Każdy chętny mógł spotkać na swojej drodze Smerfy i poznać Wioskę Smerfów oraz pobawić się w strzelanie do robotów, które wychodziły ze ścian salki konferencyjnej naszego klienta! Zabawa była przednia, a uczestnicy zachwyceni nowymi technologiami!

Realizacja - magiczne długopisy 3D

Nasze długopisy 3D doskonale sprawdziły się również podczas imprez plenerowych w sezonie letnim. Uczestnicy, którzy odwiedzali stanowisko z tworzeniem rzeżb 3D nie mogli oderwać się od tego zajęcia! Wszystko dzięki temu, że zabawa długopisami pobudza wyobraźnię, relaksuje i pozwala ćwiczyć uważność i cierpliwość. Zarówno dzieci, jak i dorośli doskonale bawili się podczas tworzenia swoich rzeźb 3D oddając się pasji kreacji nowych rzeczy, które zabierali ze sobą na pamiątkę do domów. Najchętniej wybieranym szablonem były okulary oraz barwne, słoneczne motyle, ale niezmienną popularnością cieszyły się również kolorowe kwiaty. Dorośli z kolei mogli stworzyć swoją własną, autorską biżuterię i broszki, bo na naszych stanowiskach każdy znajduje coś dla siebie!

Realizacja - dekoracja japońska

Realizacja we Wrocławiu. Nasza dekoracja uświetniła imprezę firmową w stylu japońskim. Brama torii pięknie prezentowała się przy wejściu na główną salę witając uczestników, a monumentalne laleczki kokeshi zagościły na scenie oddając klimat fascynującej japońskiej kultury i sztuki.

Realizacja - VR na imprezie zamkniętej

Impreza w Sobótce niedaleko Wrocławia – tam, gdzie króluje znana wszystkim Ślęża. Aplikacje w stylu górska wspinaczka oraz lot w kombinezonie typu wingsuit z góry cieszył się tego wieczora ogromną popularnością. Oczywiście zabawa nie powstałaby bez sprzętu Oculus CV1 do wirtualnej rzeczywistości, dzięki któremu uczestnik w pełni angażując zmysły może przenieść się do wirtualnego świata ciesząc się nowymi doświadczeniami!

Realizacja - rzeźby 3D

Tworzenie rzeźb długopisami 3D to niesamowita frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych :). Na naszych stanowiskach każdy może rozwijać swoje zdolności manualne i odkrywać swoje nowe talenty. Zabawa długopisami pozwala na stworzenie przestrzennych rzeźb w dowolnej wielkości i kolorze. Filament, którego używamy, jest biodegradowalny, wydobywając się z długopisów jest ciepły, a nie gorący, więc gwarantujemy bezpieczną zabawę dla każdego uczestnika.

Realizacja - VR na imprezie zamkniętej

Impreza firmowa, gdzie bawiliśmy uczestników we Wrocławiu i Poznaniu. Strefa VR z ciekawymi aplikacjami pozwalają uczestnikom spróbować sił w strzelaniu, wspinaczce czy poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy dzięki symularom jazdy VR.

Realizacja - fotobudka podczas bankietu

Znana i lubiana na każdej imprezie. Fotobudka, dzięki której uczestnicy mają miłą i trwałą pamiątkę ze spotkania. Nasza fotobudka nie boi się długich kolejek i pracuje bez przerwy drukując zdjęcia jedno po drugim! Ogromna ilość gadżetów pozwala na wesołą zabawę. To frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Realizacja - VR na piknikach

Realizacje piknikowe to duża dawka pozytywnych emocji dla małych i dużych. Wrocław, Poznań, Kraków – gościmy w wielu miejscach po to, by dostarczać niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy podczas firmowych pikników rodzinnych. Nasze stanowiska cieszą się niezmienną popularnością i zainteresowaniem. Integrujemy i bawimy. Pokazujemy nowe możliwości. Zapraszamy do podróży do wirtualnego świata!