Zespół Imprezowy Support tworzy: Krzysiek, Grzesiek, Ewelina, Ela i Kamila. Każdy z nas ma inne zainteresowania i pasje, ale jedno jest wspólne: jesteśmy zafascynowani nowoczesnymi technologiami i w naszych żyłach płynie wybuchowa mieszanka endorfin w połączeniu z ogromną dawką pozytywnej energii i zbawiennych wibracji płynących ze Wszechświata! Otwieramy się na to, co nowe, optymistyczne, motywujące i twórcze. Wierzymy w siłę doświadczeń i przeżyć i w efektywność działania eventu jako narzędzia komunikacji marketingowej. Łącząc nasze kompetencje z różnych obszarów, gwarantujemy doskonałą obsługę eventu zapewniając wsparcie na każdym etapie: planowania, przygotowania i realizacji!

Jesteśmy artystami, wizjonerami, myślicielami strategicznymi i liderami w branży eventowej. Jesteśmy szybcy, działamy sprawnie i efektywnie. Jesteśmy pogotowiem ratunkowym, kiedy potrzebujecie natychmiastowego wsparcia i z szybkością błyskawicy pomagamy Wam osiągnąć zamierzony efekt na wydarzeniu firmowym. Budując unikatową scenografię oraz zapewniając atrakcje na eventy,      lubimy zbierać pochwały i uśmiechy od zadowolonych Klientów, co dodaje nam jeszcze większej energii do działania!

Historia naszej firmy sięga czasów, kiedy na rynku pojawiły się tekturowe okulary VR, do których wkładało się telefon z wgraną aplikacją – filmem nagranym w technologii 360 stopni. Niesamowity świat wirtualnej rzeczywistości zafascynował nas do tego stopnia, że zapragnęliśmy tym dzielić się z innymi i rozpoczęliśmy działalność pod nazwą VR FUN. Od 2015 roku niezmiennie dostarczamy wirtualną rozrywkę podczas eventów i prywatnych uroczystości.

Z czasem zaczęliśmy wzbogacać naszą ofertę o nowe wirtualne sprzęty. Finalnie tworzymy Imprezowy Support – firmę oferującą nowoczesne atrakcje eventowe i dekoracje tematyczne, poszerzamy grono współpracowników i Klientów – niezmiennie bawiąc uczestników różnych wydarzeń firmowych i prywatnych! Sprawdź jak wiele mamy do zaoferowania i stwórz z nami niezapomnianą imprezę!

CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy elastyczni, słuchamy potrzeb
i chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii.
Zapewniamy wysoki poziom obsługi Klienta.
Oddzwaniamy, jeśli nie zdążymy odebrać telefonu. Odpisujemy na maile. Wywiązujemy się z umów.
Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży eventowej,
dajemy więc doświadczenie, stabilność i zapewniamy profesjonalną obsługę Waszego eventu.
I co najważniejsze - lubimy to, co robimy!
To sprawia, że możemy dla naszych Klientów osiągać ponadprzeciętne rezultaty i mieć z tego wielką satysfakcję!
Krzysiek
Dla tego człowieka nie ma nic trudnego. Przejechać pół Polski rowerem? Odhaczone! Zdobyć Koronę Gór Polskich? Odhaczone! Zorganizować świetną, niezapomnianą imprezę? Odhaczone! Z taką osobą w zespole wszystko musi się udać!
Grzesiek
Mocno stąpający po ziemi, realista, który przemyśli i rozwiąże każdy problem. O szerokich horyzontach i zainteresowaniach: aktualnie zgłębiający teorię Wszechświata, na zawsze oddany piłce nożnej.
Ewelina
Wszystkich zna i wszystko załatwi. Praktyczna i dokładna, wiecznie z notesem w ręku zapewnia sprawny obieg informacji w firmie. Jej kreatywność odzwierciedla się w ceramice, którą w wolnych chwilach tworzy.
Ela
Niepoprawna optymistka, wesoła i wiecznie uśmiechnięta, miłośniczka wszystkich zwierząt i dobrej książki. Dziewczyna do rany przyłóż, która jednym słowem potrafi rozładować napięcie, które pojawia się czasem w szczycie sezonu eventowego. Uwielbia góry, jazdę rowerem i długie spacery z jej wiernym psem Ucho.
Kamila
Człowiek od zadań specjalnych, doskonale odnajduje się na każdej imprezie, dynamiczne działania podczas eventów to jej żywioł. Ma głowę pełną pomysłów i konsekwentnie je realizuje. Pasjonatka fotografii, w wolnych chwilach koduje.