Zespół Imprezowy Support tworzy: Krzysiek, Grzesiek, Ewelina, Ela i Kamila. Każdy z nas ma inne zainteresowania i pasje, ale jedno jest wspólne – kochamy organizować wydarzenia firmowe. Jesteśmy zafascynowani nowoczesnymi technologiami. Pasjonuje nas świat eventów. I do tego w naszych żyłach płynie wybuchowa mieszanka endorfin w połączeniu z ogromną dawką pozytywnej energii! Otwieramy się na to, co nowe, optymistyczne, motywujące i twórcze. Wierzymy w siłę doświadczeń i przeżyć podczas eventów. Poznaliśmy efektywność działania eventu jako narzędzia komunikacji marketingowej. Łącząc nasze kompetencje z różnych obszarów, gwarantujemy doskonałą obsługę eventu zapewniając wsparcie na każdym etapie: planowania, przygotowania i realizacji!

Jesteśmy artystami. Wizjonerami. Myślicielami strategicznymi. I przede wszystkim pasjonatami branży eventowej. Działamy sprawnie i efektywnie. Jesteśmy pogotowiem ratunkowym, kiedy potrzebujecie natychmiastowego wsparcia. Z szybkością błyskawicy pomagamy osiągać zamierzone efekty na eventach. Organizując wydarzenie firmowe, budując unikatową scenografię oraz zapewniając atrakcje na pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne czy kameralne gry miejskie, lubimy zbierać uśmiechy od zadowolonych Klientów, co dodaje nam jeszcze większej energii i motywacji do działania!

Imprezy Integracyjne

Historia naszej firmy sięga czasów, kiedy na rynku pojawiły się tekturowe okulary VR, do których wkładało się telefon z wgraną aplikacją – filmem nagranym w technologii 360 stopni. Niesamowity świat wirtualnej rzeczywistości zafascynował nas do tego stopnia, że zapragnęliśmy tym dzielić się z innymi i rozpoczęliśmy działalność pod nazwą VR FUN. Od 2015 roku niezmiennie dostarczamy wirtualną rozrywkę podczas eventów i prywatnych uroczystości.

Dzięki agencyjnemu doświadczeniu, z czasem zaczęliśmy wzbogacać naszą ofertę o organizację wydarzeń firmowych. Zaczęliśmy budować nasze portfolio o nowe realizacje, a nasz magazyn poszerzył się nowe wirtualne sprzęty. Finalnie tworzymy Imprezowy Support – firmę oferującą organizację eventów od A do Z, nowoczesne atrakcje eventowe i dekoracje tematyczne. Poszerzamy grono współpracowników i Klientów – niezmiennie bawiąc uczestników różnych wydarzeń firmowych i prywatnych! Sprawdź jak wiele mamy do zaoferowania i stwórz z nami niezapomnianą imprezę!

CO NAS WYRÓŻNIA

Eventy Wrocław Animacje
Jesteśmy elastyczni, słuchamy potrzeb
i chętnie dzielimy się wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii.
Eventy Wrocław Animacje
Zapewniamy wysoki poziom obsługi Klienta.
Oddzwaniamy, jeśli nie zdążymy odebrać telefonu. Odpisujemy na maile. Wywiązujemy się z umów.
Eventy Wrocław Animacje
Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży eventowej,
dajemy więc doświadczenie, stabilność i zapewniamy profesjonalną obsługę Waszego eventu.
Imprezy Integracyjne
I co najważniejsze - kochamy to, co robimy!
To sprawia, że możemy dla naszych Klientów osiągać ponadprzeciętne rezultaty i mieć z tego wielką satysfakcję!
Imprezy Integracyjne
Krzysiek
Dla tego człowieka nie ma nic trudnego. Przejechać pół Polski rowerem? Odhaczone! Zdobyć Koronę Gór Polskich? Odhaczone! Zorganizować świetną, niezapomnianą imprezę? Odhaczone! Z taką osobą w zespole wszystko musi się udać!
Imprezy Integracyjne
Grzesiek
Mocno stąpający po ziemi, realista, który przemyśli i rozwiąże każdy problem. O szerokich horyzontach i zainteresowaniach: aktualnie zgłębiający teorię Wszechświata, na zawsze oddany piłce nożnej.
Imprezy Integracyjne
Ewelina
Wszystkich zna i wszystko załatwi. Praktyczna i dokładna, wiecznie z notesem w ręku zapewnia sprawny obieg informacji w firmie. Jej kreatywność odzwierciedla się w ceramice, którą w wolnych chwilach tworzy.
Imprezy Integracyjne
Ela
Niepoprawna optymistka, wesoła i wiecznie uśmiechnięta, miłośniczka wszystkich zwierząt i dobrej książki. Dziewczyna do rany przyłóż, która jednym słowem potrafi rozładować napięcie, które pojawia się czasem w szczycie sezonu eventowego. Uwielbia góry, jazdę rowerem i długie spacery z jej wiernym psem Ucho.
Imprezy Integracyjne
Kamila
Człowiek od zadań specjalnych, doskonale odnajduje się na każdej imprezie, dynamiczne działania podczas eventów to jej żywioł. Ma głowę pełną pomysłów i konsekwentnie je realizuje. Pasjonatka fotografii, w wolnych chwilach koduje.