CZYM JEST HOLOLENS

Mówiąc o trendach przyszłości i najnowszych rozwiązaniach technologicznych na eventy – wirtualna rzeczywistość (VR), rozszerzona rzeczywistość (AR) oraz rzeczywistość mieszana (MR) są wymieniane jednym tchem. Hololens to urządzenie, które łączy w sobie te trzy technologie. Pozwala na wyświetlanie cyfrowych obiektów, a odbiór poleceń może odbywać się za pomocą śledzenia gałek ocznych, komunikatów głosowych i gestów! Brzmi kosmicznie? Spokojnie, to tylko najnowsze urządzenie firmy Microsoft, które pozwoli zabrać Was w tę niesamowitą podróż!

Hololens to google do rozszerzonej rzeczywistości. Urządzenie to zawiera w sobie m.in.: cztery kamery rejestrujące otoczenie, w tym kamerę wyczuwającą głębię, czujniki rejestrujące ruchy, czujnik oświetlenia, wbudowany aparat do rejestracji obrazu w jakości HD, wyświetlacze oraz specjalny procesor do przetwarzania obrazów w rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko po to, abyście na naszych eventach mogli poznać świat hologramów i doświadczyć czegoś zupełnie nowego!

Atrakcje integracja

Dzięki HoloLens, uczestnik przebywa w realnym świecie, ale dodatkowo widzi holograficzne treści i wchodzi z nimi w interakcję! Śmiało można stwierdzić, że mamy tutaj do czynienia z technologią przyszłości! Filmy science fiction, gdzie przed oczami pojawiają się ekrany dotykowe, obrazy, które samodzielnie przesuwamy, zmniejszamy czy powiększamy – stają się całkiem realne. I to na Waszym evencie!

Doświadczenie HoloLens to nie tylko doskonała zabawa. Uczestnicy przenosząc się do świata hologramów  są świadkami zaawansowanych osiągnięć technologicznych. Mają okazję przeżyć coś zupełnie nowego i poznać sprzęt najnowszej generacji. Dostępne na evencie aplikacje rozrywkowe, naukowe, podróżnicze to tylko kilka przykładów działań z tymi okularami przyszłości, ponieważ zastosowań samych googli HoloLens jest znacznie więcej!

JAK TO DZIAŁA

Atrakcje integracja

Po założeniu okularów urządzenie mapuje otoczenie i nakłada na rzeczywiste obiekty trójwymiarowe projekcje – hologramy. W zależności od aplikacji mogą to być szykujące się do ataku roboty, dinozaury, Wioska Smerfów czy Układ Słoneczny!

Posiadamy gry i aplikacje, które sprawią, że podczas Waszego eventu połączymy świat cyfrowy
z rzeczywistym!

W przeciwieństwie do znanych dotychczas okularów VR – HoloLens nie wymaga połączenia kablowego
z gameingowym komputerem – cała technika mieści się w kompaktowym stelażu okularów!

HOLOLENS - ROZRYWKA PRZYSZŁOŚCI

Przenieś się z nami do świata hologramów doświadczając czegoś zupełnie nowego i niesamowitego!

Sprawdź unikalne i nowoczesne rozwiązania technologiczne i wpleć je w swoje wydarzenie firmowe! Przekonaj się sam, że HoloLens to technologia przyszłości, która wzbudza ogromne zainteresowanie i podnosi poziom doświadczenia uczestników. Podczas eventów Wasi goście będą zachwyceni sprzętem najnowszej generacji. Będą mieli okazję poznać nowoczesne osiągnięcia z dziedziny wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości bawiąc się przy tym doskonale. Mimo zaawansowanej technologii, HoloLens jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy dobrze dopasować gogle do głowy, wcisnąć przycisk start i przenieść się do fascynującego świata hologramów!

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Generowany obraz tworzy ulepszoną rzeczywistość, w której można dodawać hologramy, obrazy, filmy, prezentacje. Oprócz HoloLens jako atrakcji samej w sobie na pikniki, wyjazdy, imprezy tematyczne czy imprezy dla dzieci, proponujemy wdrożenie tego urządzenia również w takich wydarzeniach jak: otwarcie firm/biur/hali, promocja produktu czy targi branżowe. Pozwoli to zademonstrować swoją usługę lub nowe miejsce w sposób mocno angażujący uczestnika. Dzięki nam uczestnicy mogą wchodzić w interakcje z nowymi towarami tworząc emocjonalny związek z danym produktem czy marką.

Chcesz zyskać większe zaangażowanie na targach lub zaskoczyć klientów prezentując swój nowy produkt? Chcesz pokazać inwestorom jak będzie za jakiś czas wyglądała hala produkcyjna? Chcesz w odpowiedni sposób powitać gości zagranicznych podczas uroczystego otwarcia biura?

Wypróbuj HoloLens i rozszerzoną rzeczywistość, by w nowoczesny sposób przedstawić funkcje nowo otwartej przestrzeni lub produktu! To zarówno zachwyci, jak i pozwoli zaznajomić się lepiej z produktem mocno angażując przy tym oglądającego. Nasi specjaliści spotkają się na wizji lokalnej terenu, nowego miejsca czy zaznajomią się z produktem, który będą chcieli Państwo wypromować, stworzą odpowiednią aplikację z możliwością wykorzystania zdjęć, filmów, opisów i podczas eventu z chęcią będą prezentować efekt końcowy uczestnikom, którym prezentacja nowego miejsca czy produktu z pewnością zapadnie w pamięć!

Na stanowisko HoloLens składa się:

  • telewizor 42’ na stojaku,
  • trybunka/roll up,
  • bordery wygradzające stanowisko,
  • komputer holograficzny – Hololens,
  • namiot na imprezy plenerowe.
Atrakcje integracja