Kultowa i wszystkim doskonale znana. Lubiana i ceniona na każdym wydarzeniu. Niezłomna i pracująca non stop w słońcu, deszczu, pod namiotem czy na czerwonym dywanie. Nasza Fotobudka! Urządzenie, które powoduje wiele radości i uśmiechu zarówno u osób dorosłych, jak i młodszego grona uczestników.

Różnorodność gadżetów daje jej pole do popisu. Sprawdza się zarówno na evencie, gdzie przeważają eleganckie, długie, wieczorowe suknie i doskonałym uzupełnieniem do zdjęć są szale boa oraz sznury pereł, jak i na rodzinnym pikniku, gdzie z kufra rozmaitych gadżetów wysypują się śmieszne okulary, kolorowe peruki czy kapelusze.

Nasza Fotobudka pozwala na wykonanie automatycznych sesji zdjęciowych, które dzięki wbudowanemu oświetleniu fotograficznemu o dużej mocy są wysokiej jakości. Już po kilku chwilach możesz cieszyć się trwałą pamiątką ze spotkania w postaci wydrukowanych, najbardziej popularnych pasków lub zdjęcia w innym formacie. Fotobudka jest wyposażona w funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które sprawia, że zabawa staje się jeszcze prostsza.

bal Wrocław

NASZA FOTOBUDKA POSIADA KILKA TRYBÓW DZIAŁANIA:

KLASYCZNA FOTOBUDKA
to możliwość wykonania automatycznej sesji zdjęciowej składającej się od jednego do czterech różnych ujęć. Po krótkiej chwili zdjęcie drukuje się automatycznie (również z logo i nazwą spotkania – do ustalenia) i można cieszyć się efektem wspólnej zabawy!
FUNKCJA GREENSCREEN
uczestnicy pozują na tle zielonym, które przy wydruku zdjęć zmienia się na inne tło. Uczestnicy nie tylko mogą wybierać w śmiesznych gadżetach, ale również zostać osadzeni w innym miejscu poprzez odpowiednie tło! Zdjęcia z imprezy w stylu hawajskim, gdzie w tle widzimy plażę i lazurowe morze od razu nabiera innego wymiaru!
FUNKCJA FLUO
nowoczesne rozwiązanie na imprezy w stylu kosmicznym czy Fluo Party! Dzięki profesjonalnej lampie ultrafioletowej i świecącym gadżetom w ultrafiolecie drukowane zdjęcia wyglądają zjawiskowo i futurystycznie!

Na stanowisko fotobudka składa się:

  • urządzenie fotobudka,
  • statyw fotograficzny z tłem lub green screan,
  • zestaw gadżetów do zdjęć,
  • namiot na imprezy plenerowe.
Animacje wrocław