Spotkajmy się na evencie!

Budowanie więzi oraz integracja podczas firmowych wydarzeń nigdy nie było tak potrzebne, jak obecnie. Spotkanie w „realu”, bezpośrednie rozmowy, odpoczynek od technologii, wspólna zabawa – to główne cele naszych eventów!

Praktykujemy takie rozwiązania, które budują zaangażowanie uczestników przed i w trakcje każdego wydarzenia, pomagają w integracji wszystkich pracowników, budują więzi. Nic tak nie integruje jak wspólna zabawa! Eventy Wrocław

Budujemy zaangażowanie, integrujemy, bawimy, relaksujemy – wszystko zależy od celów biznesowych, o których opowiecie nam planując dane wydarzenie.

Endorfiny i pozytywne emocje gwarantowane!

bal Wrocław

PROPOZYCJE NA DOBRĄ ZABAWĘ

Imprezy Firmowe Imprezowy Support
PIKNIKI
Organizujemy pikniki plenerowe w otoczeniu zieleni, które pozwalają na odpoczynek od codziennych zadań i integrację ze współpracownikami. Animacje i odpowiednie atrakcje dla dzieci pozwolą na bezpieczną zabawę. Nie może też zabraknąć smacznego cateringu, odpowiednio dobranej muzyki oraz scenografia (na życzenie, w zależności od wybrania tematu przewodniego). Wspólne zabawy i konkursy będą wisienką na torcie spotkania.
WYJAZDY INTEGRACYJNE - Eventy
WYJAZDY INTEGRACYJNE
Organizowane przez nas wyjazdy integracyjne to skuteczne narzędzie biznesowe pozwalające na przeprowadzenie szkolenia, wymiany wiedzy i doświadczenia, ale również okazja do zwykłych rozmów, popołudniowych wyzwań integracyjnych w grupie czy wieczornej zabawy przy ognisku i muzyce.
IMPREZY WIECZORNE
IMPREZY WIECZORNE
Imprezy wieczorne sprawdzają się nie tylko w karnawale. Ukończenie projektu z sukcesem, jubileusz firmy, spotkanie z klientami czy zakończenie szkolenia to to dobra okazja na organizację uroczystej kolacji połączonej z zabawą taneczną. Nic tak nie zacieśnia więzi współpracowników, jak wspólne rozmowy w kuluarach, uczestnictwo w ciekawych warsztatach i atrakcjach i radosna zabawa przy dobrej muzyce!

Pragniemy budować więzi i integrować podczas firmowych spotkań, ponieważ wiemy, że event jest wciąż jednym z najbardziej skutecznych narzędzi biznesowych. Oprócz pikników, wyjazdów integracyjnych czy imprez wieczornych zorganizujemy również inne wydarzenia: zastanawiacie się co przygotować dzieciom pracowników? Nie macie pomysłu na integrację dla małego teamu z okazji Dnia Kobiet? Chcecie pokazać swoim klientom miasto z innej perspektywy? Zajmiemy się tym! Dzień Dziecka zorganizowany w ZOO, warsztaty DIY z tworzenia pięknych makram lub gra miejska po Wrocławiu zakończona rejsem po Odrze to tylko kilka z naszych scenariuszy!

Animacje wrocław