Imprezowy Support to świeże spojrzenie na eventy tematyczne. Posiadamy bogatą ofertę dekoracji, które doskonale uzupełnią każde wydarzenie: firmowy piknik, imprezę karnawałową, Dzień Dziecka czy zabawę mikołajkową. Współpracujemy z doświadczonymi osobami, które nie tylko zajmują się projektowaniem scenografii, ale również ich produkcją.

REALIZYJEMY NABARDZIEJ
ZWARIOWANE POMYSŁY

Nasze elementy scenografii są łatwe w montażu, praktyczne i doskonale uzupełniają każde wydarzenie będąc wisienką na torcie całego eventu! Posiadamy wiele wypróbowanych rozwiązań oraz zestawów, które możemy łączyć lub przeplatać.

Wiemy, jak ważna jest oprawa wydarzenia, dlatego tworzymy rozwiązania, które wprawią w zachwyt uczestnika tuż przy wejściu na salę lub teren, gdzie odbywa się event.

Uwielbiamy widzieć, jak zielony teren piknikowy, dzięki naszej scenografii tematycznej, zmienia się w Wioskę Indiańską, Średniowieczną Osadę czy Kosmiczną Przestrzeń! Lubimy patrzeć, jak podczas montażu surowa hala przekształca się w salę w amerykańskim stylu pin-up rodem z lat ’50 . Nasze dekoracje tematyczne umożliwiają wiele ciekawych aranżacji.

Wypożyczając dowolną liczbę scenografii, gwarantujemy pełną obsługę zamówienia:

  • transport na miejsce eventu,
  • montaż scenografii,
  • demontaż i odbiór elementów.