Imprezowy Support to świeże spojrzenie na eventy. Również te tematyczne, które zapadają w pamięć, nie tylko poprzez dobrane atrakcje, smaczny catering czy wspaniałą oprawę muzyczną, ale właśnie dzięki scenografii. Posiadamy bogatą ofertę dekoracji, które doskonale uzupełnią każde wydarzenie. Przyozdobią wyznaczone strefy podczas pikników firmowych, wprowadzą odpowiedni klimat imprezy karnawałowej, uświetnią Dzień Dziecka czy zabawę mikołajkową. Współpracujemy z doświadczonymi osobami, które nie tylko zajmują się projektowaniem scenografii i na pustej przestrzeni potrafią zdziałać cuda tworząc wspaniałe dekoracje, ale również zajmują się ich produkcją.

 

REALIZYJEMY NABARDZIEJ
ZWARIOWANE POMYSŁY

Nasze elementy scenografii są łatwe w montażu, praktyczne i doskonale uzupełniają każde wydarzenie będąc wisienką na torcie całego eventu! Posiadamy wiele wypróbowanych rozwiązań oraz zestawów, które możemy łączyć lub ze sobą przeplatać.

Wiemy, jak ważna jest oprawa wydarzenia, dlatego proponujemy rozwiązania i tworzymy takie dekoracje, aby były efektowne, ale również praktyczne. Takie, które wprawią w zachwyt uczestnika tuż przy wejściu na salę lub teren, gdzie odbywa się event.

Dekoracje tematyczne Wrocław

Uwielbiamy widzieć, jak zielony teren piknikowy, dzięki naszej scenografii tematycznej, zmienia się w Wioskę Indiańską, Średniowieczną Osadę czy Kosmiczną Przestrzeń! Lubimy patrzeć, jak podczas montażu surowa hala przekształca się w salę w amerykańskim stylu pin-up rodem z lat ’50 . Nasze dekoracje tematyczne umożliwiają wiele ciekawych aranżacji.

Wypożyczając dowolną liczbę scenografii, gwarantujemy pełną obsługę zamówienia:

  • transport na miejsce eventu,
  • montaż scenografii,
  • demontaż i odbiór elementów po zakończeniu eventu.
Dekoracje tematyczne Wrocław Scenografie