Stacja Animacja!

Stacja Animacja powstała z myślą o naszych najmłodszych klientach, których zadowolenie i uśmiech na twarzy jest naszym głównym celem. Zabieramy małych uczestników w podróż po różnorodnych miejscach, gdzie na każdej stacji dzieje się coś innego. Skręcane baloniki, gigantyczne bańki mydlane, przeciąganie liny, a może warsztaty tworzenie ramek na zdjęcia lub breloków 3D?

To wszystko znajdziecie na naszych stacjach, gdzie zawsze towarzyszy nam uśmiech i wspaniała zabawa!

Ścisła współpraca z zespołem animatorów Małego Teatru zaowocowała wspaniałymi scenariuszami na pikniki plenerowe, Dni Dziecka, zabawy mikołajkowe oraz inne wydarzenia firmowe. Takie okazje to dobry czas na podkreślenie bardzo ważnej roli najmniejszych uczestników eventów. Dni Otwarte w firmie, gry miejskie, warsztaty DIY lub malowanie buziek w centrum handlowym to kolejne przykłady, gdzie pojawiamy się z uśmiechem, edukujemy i przede wszystkim wesoło bawimy! Stacje Animacje dopasowujemy do potrzeb oraz tematów imprez.

Pomysłów mamy bez liku!

Eventy Wrocław Animacje

Uśmiech i wspaniała zabawa to nasza dewiza!

Tylko tyle i aż tyle! Poprzez wspólną zabawę przekazujemy najważniejsze wartości, w przystępnym sposób edukujemy, uczymy szacunku, współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji.

Wieloletnie doświadczenie z najmłodszymi podpowiada nam jakie scenariusze zabaw wybrać i dopasować. Nie tylko opisując zabawy na etapie ofertowania, ale przede wszystkim w trakcie trwania eventu, który jest dynamiczny. Wiemy jak aktywizować dzieci do wspólnej zabawy na poszczególnych etapach ich rozwoju. To pewnie dlatego zapewniamy na eventach tak znakomitą zabawę dla małych i dużych uczestników! 😊

CO WYRÓŻNIA NASZE ANIMACJE

Eventy Wrocław Animacje
Wspaniali animatorzy
Nasi animatorzy to zespół doświadczonych osób pracujących na codzień z dziećmi.
Eventy Wrocław Animacje
Duża porcja uśmiechu i radości!
Stawiamy na naukę poprzez zabawę, która nie musi być nudna! Nasze rymowanki i rozśmieszanki wpadają każdemu w ucho!
Eventy Wrocław Animacje
Autorskie scenariusze zabaw
Dzięki zabawom dopasowanym do wieku - mały i duży uczestnik eventu znajdzie dla siebie coś specjalnego!
Eventy Wrocław Animacje
Stacja Maluszkowo
Miejsce dla najmniejszych, gdzie pod okiem czujnego animatora maluchy mogą bawić się kolorowymi i bezpiecznymi zabawkami, odpowiednio dobranymi do przedziału wiekowego dzieci. Tutaj odkryją kolorowanki XXL, suche baseniki z kulkami, mega klocki, tunele animacyjne, piankowe puzzle i wiele wiele innych!
Eventy Wrocław Animacje
Stacja Piłeczkowo
Przystanek na tej stacji pozwoli się dzieciom wybiegać, wyskakać i wyszaleć do woli! Zabawy ruchowe, takie jak: skoki w workach, zespołowe przeciąganie liny, zabawy z chustą Klanza, rzucanie do celu czy poszukiwanie skarbów to tylko kilka z przykładów!
Stacja Artystowo
To miejsce jest stworzone z myślą o dzieciach, które uwielbiają manualne prace. W tej krainie uczestnicy dadzą upust swojej wyobraźni tworząc na stanowiskach prawdziwe dzieła sztuki! Mega kolorowanki, tworzenie rzeźb długopisami 3D, zabawy z gliną, tworzenie breloczków z koralików Pysla, ozdabianie ramek na zdjęcia, które będą ozdobą każdego dziecięcego pokoju! Do wyboru do koloru!
Stacja Twarzowo
Nasz pociąg dojechał do miejsca, w którym uczestnicy będą mieli malowane buźki, robione brokatowe tatuaże, a dziewczynki będą mogły ozdobić swoje włosy wielobarwnymi warkoczykami.
Eventy Wrocław Animacje
Stacja Rewelacja
Tutaj gromadzi się najwięcej osób! Na tej stacji pojawiają się prawdziwi Artyści z Teatru Małego wraz ze swoimi teatralnymi rekwizytami! Przyjechali specjalnie po to, aby pokazać wiele sztuczek teatralnych i zabrać dzieci w bajkową podróż!